Michaela Lejsková
Michaela Lejsková
2. Leden, 2023
Lucie Valentovicova
Lucie Valentovicova
17. Červen, 2021
Alzbeta Hlahulkova
Alzbeta Hlahulkova
15. Červen, 2021
Měli jsme teda jen Kubu na rodinné oslavě ale byl perfektní. Stále usměvavý chlapík který nezkazí žádnou srandu. Super domluva. Určitě doporučuji.
Kateřina Trčková
Kateřina Trčková
13. Červen, 2021
Barmani Zlin jsou naprosta spicka. Moc mili a pohodovi kluci, kteri jsou profici v kazde situaci. Nezkazi zadnou srandu. Urcite jsou skvela volba jak na svatbu, rodinnou oslavu nebo firemni vecirek. Palec nahoru!!!
Honza Grebík
Honza Grebík
13. Červen, 2021
Denisa Salakvardová
Denisa Salakvardová
13. Červen, 2021
Michal Dedek
Michal Dedek
8. Březen, 2020
Měl jsem tu čest vidět Barmany několikrát jako host nebo spoluúčastnik různých akcí - narozeniny, svatby, promo akce, jednou dokonce při vystoupení pro děti.... Vždy atmosféru bezchybně adaptovali na obecenstvo. Profesionalita, zábava, show a emoce jsou věci, které nechyběly ani jednou. Ve vystoupeních nestříká pouze alkohol, ale především nadšení a zápal, který do něj kluci dávají.
Martin Zetěk
Martin Zetěk
7. Březen, 2020
Jednání s Kubou Orlem, potažmo celými barmany, je vždy rychlé a bezchybné. Splní i ty nejnáročnější požadavky. Vystoupení při otevírání naší nové pobočky tak dostalo úplně jiný rozměr. Díky!
Simona Jurčíková
Simona Jurčíková
7. Březen, 2020
Valerie Paszova
Valerie Paszova
7. Březen, 2020
Úžasná show, skvělí kluci, báječné drinky. Dokáží vytvořit atmosféru, pobavit lidi a když tohle všechno namixují máte nezapomenutelné zážitky z akce. 👍

Píšete mi

Tohle nás moc těší!

Reference?

Živě na České televizi!
Něco za sebou už máme!

V minulých letech byste na tomto místě našli nejprve desítky, poté stovky značek, společností a firem, pro které jsme míchali.

Letos jsme se rozhodli to otočit: Není jich moc, pro které bychom nemíchali. Protože přicházíme každý rok s novými koktejly i novou show, rády si nás firmy zvou opakovaně.

Znáte nás ze svateb, z rodinných oslav a za Vašich firemních večírků. My jsme ti barmani ze Zlína a hrozně nás to baví. A hlavně to baví Vás 🙂

Až budete chtít cokoli oslavit, dejte nám o tom vědět a získáte tak další možnost.

tel.: +420 775 031 185
e-mail: kuba@barmanizlin.cz