Na úvod: Koktejly milujeme!

Jen to nejlepší. A nikdy tomu nebylo jinak.

Že Vy něco slavíte?! Dejte nám o tom vědět!

Koktejly jsou královská disciplína v nápojové kultuře. My je pro Vás nachystáme na libovolném místě v libovolném množství. Umíme zajistit akce od těch nejmenších (např. rodinných), až po velké události, kde obsloužíme stovky hostů.

O pečlivé naplánování Vaší akce se postará Kuba Orel, se kterým komunikujete. Koktejly Vám namícháme a Show předvedeme osobně. Nedovolili bychom si za sebe poslat někoho jiného. A moc se na Vás těšíme!

Koktejlům věnujeme mimořádnou péči. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší suroviny. Mícháme od počátků naší kariéry z Finlandia Vodky, Bacardí rumů, čerstvého ovoce, namraženého ledu.

Barmanstvím žijeme. Máme to nejlepší vybavení a jenom doufáme, že se zeptáte, „na co to je?“ 🙂 Rádi Vám všechno řekneme. Provedeme Vás světem koktejlů! A budete ohromeni, co Vám namícháme na našich barech!

Využijte naše zkušenosti ve svůj prospěch! Vaší akci obrovsky přidáme na hodnotě.

Balíčky pro rodinné události

Balíčky pro firemní události

barman Kuba Orel, tel.: 775 031 185, e-mail: kuba@barmanizlin.cz

CHCEME PRO VÁS TO NEJLEPŠÍ. TOTÉŽ, CO CHCETE VY PRO SVÉ HOSTY!

Koktejlové menu přesně pro Vás

Osvědčené klasiky, nejznámější koktejly i naše autorské drinky, ze kterých jsou hosté nadšeni.

POUŽÍVÁME VŽDYCKY JEN

Prvotřídní suroviny

a nikdy tomu nebylo jinak. Finlandia Vodka, Jack Daniel’s, Bacardí Rum, čerstvé ovoce, namražený led a skvělý servis. To všechno nás provází od našich barmanských začátků. Vaše ohlasy říkají, že to byla správná volba!

Takhle to pro vás nachystáme!