NA ÚVOD: KOKTEJLY MILUJEME!

JEN TO NEJLEPŠÍ. A NIKDY TOMU NEBYLO JINAK.

ŽE VY NĚCO SLAVÍTE?! DEJTE NÁM O TOM VĚDĚT!

Koktejly jsou královská disciplína v nápojové kultuře. My je pro Vás nachystáme na libovolném místě v libovolném množství. Disponujeme pěti mobilními bary. Umíme zajistit akce od těch nejmenších (např. rodinných), až po velké události, kde obsloužíme stovky hostů.

O pečlivé naplánování Vaší akce se postará Kuba Orel, se kterým komunikujete. Koktejly Vám namícháme a Show předvedeme osobně. Nedovolili bychom si za sebe poslat někoho jiného. A moc se na Vás těšíme!

Koktejlům věnujeme mimořádnou péči. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší suroviny. Mícháme od počátků naší kariéry z Finlandia Vodky, Bacardí rumů, čerstvého ovoce, namraženého ledu.

Barmanstvím žijeme. Máme to nejlepší vybavení a jenom doufáme, že se zeptáte, „na co to je?“ 🙂 Rádi Vám všechno řekneme. Provedeme Vás světem koktejlů! A budete ohromeni, co Vám namícháme na našich barech!

Využijte naše zkušenosti ve svůj prospěch! Vaší akci obrovsky přidáme na hodnotě.

barman Kuba OreL, tel.: 775 031 185, e-mail: kuba@barmanizlin.cz

CHCEME PRO VÁS TO NEJLEPŠÍ. TOTÉŽ, CO CHCETE VY PRO SVÉ HOSTY!

Koktejlové menu přesně pro Vás

Osvědčené klasiky, nejznámější koktejly i naše autorské drinky, ze kterých jsou hosté nadšeni.

POUŽÍVÁME VŽDYCKY JEN

PRVOTŘÍDNÍ SUROVINY

a nikdy tomu nebylo jinak. Finlandia Vodka, Jack Daniel’s, Bacardí Rum, čerstvé ovoce, namražený led a skvělý servis. To všechno nás provází od našich barmanských začátků. Vaše ohlasy říkají, že to byla správná volba!

https://www.youtube.com/watch?v=df8oLF9bLDs