Firmy máme rádi! ...a firmy nás taky 🙂

Zadavatelé z řad firem si k nám našli cestu prakticky od počátků naší činnosti na poli barmanství. Oceňovali, a je tomu tak dodnes, náš individuální přístup, schopnost a ochotu zajistit akci jakýchkoliv parametrů, komunikaci a cenovou politiku.

V minulých letech byste na tomto místě našli nejprve desítky, poté stovky značek, společností a firem, pro které jsme dělali. Letos jsme se rozhodli to otočit: Není jich moc, pro které bychom nemíchali. Protože přicházíme každý rok s novými koktejly i novou show, rády si nás firmy zvou opakovaně.

Pokud byste rádi zabavili své obchodní partnery, odměnili se svým zaměstnancům nebo mezi nimi vytvořili ještě lepší vztahy v rámci večírku, jste na správné adrese.

Chcete inspiraci?

Kontakty pro firemní akce

Bc. Jakub Orel, barman skupiny Barmani Zlín
tel.: 00420 775 031 185
e-mail: kuba@barmanizlin.cz

Oblast působení

Zlínský kraj i kdekoliv po celé ČR. Výchozí místo je Zlín, Uherské Hradiště a Vsetín. Kdekoliv na Moravě jsme do hodiny.

Využití

Vánoční večírky / Letní Outdoor / Teambuilding / Prezentace produktů / Akce pro klienty & firemní partnery

Rozmezí

1 – 5 mobilních barů / Jednotlivé kusy i tisíce koktejlů

Navíc?

Branding mobilních barů / Koktejly v barvách firmy / Speciální ozdoby / Názvy koktejlů podle produktů / Tématické akce / Tématická Barmanská show

Chcete Inspiraci?

Teď Vás necháme nahlédnout do karet.

Menší
firmy

Menší firmy často musí operovat s menším rozpočtem – naprosto tomu rozumíme, a víme, co s tím. Máme pro Vás balíček, kdy každému zaměstnanci uděláme koktejl na mobilním baru a všem předvedeme strhující Barmanskou show. Akci pro Vás zajistí jeden z nás, Barmanů Zlín.

Velká
společnost

Ať už chcete svým hostům letos pořádně dopřát, nebo nesmíte přešvihnout rozpočet, jen dejte vědět. Umíme zajistit odpovídající počet barů, barmanů i surovin. Vaši zaměstnanci jsou vždycky nadšení, když odcházení s koktejlem od našeho baru.

Vystavujete
a chcete být vidět

Každoročně pomáháme firmám, které potřebují svoje produkty a služby zviditelnit na trhu, nebo udržet jejich pozici. Stánek, kde je náš barman, bývá bezkonkurenčně nejnavštěvovanější. Barman od nás se stane Vaším nejlepším obchodním zástupcem 🙂

Vánoční
večírek

Vánočním večírkům věnujeme mimořádnou péči – jsou to největší akce roku a hlavně: prosincové termíny jsou nejpoptávanější z celého roku. Už rok dopředu máme poptávky: Ujistěte se, že o svůj termín nepřijdete. Vašemu Vánočnímu večírku obrovsky přidáme na hodnotě!

Show
Doprovodný program

Zadavatelé skoro vždy volí kombinaci Barmanské show a Mobilních barů, ale někdy využijete pouze jedno z toho.

Umíme ve velké části roku zajistit i Barmanskou show samostatně, jako část doprovodného programu. Jen dejte vědět, jdeme do toho s Vámi!

OutdoorLetní akce

Léto a koktejly k sobě patří. Umíme zajistit servis koktejlů „na zelené louce“ a nezáleží, jestli zvete deset nebo tisíc hostů.

Je to všechno o lidech. Cuba libre už umí namíchat kde kdo. Ale jen my

Dáme Vašemu večírku šťávu!

Rezervace zapíše, kalkulace vytvoří a dotazy zodpoví barman Kuba Orel.

Tel.: 775 031 185

E-mail: kuba@barmanizlin.cz