Rezervace na příští rok

Velmi pozitivně vnímáme váš zájem o termíny v dalším roce! Děkujeme za něj!

Dobrý den, tady Kuba Orel, barmanizlin.cz 🍹Právě čtete informace o rezervacích na delší období (například další kalendářní rok a delší).

Máte zájem o barmanskou show a koktejly na mobilním baru na Vaší rodinné události v následujícím kalendářním roce? To je bomba, mám velkou radost! Další postup je tento:

  1. Jakmile mi dáte vědět o Vaší události, zaznačím si nezávazně Váš datum do kalendáře. Po minulém turbulentním roce víme, že se může cokoliv změnit: počty hostů, místo vaší události, opatření.
  2. Platnost vaší předběžné a nezávazné rezervace je do představení balíčků (bod 3.).
  3. V únoru představíme Balíčky na rodinné události pro daný rok. Tedy to, co pro vás umíme v daném období udělat. Tedy v únoru dalšího roku si vyberete Balíček, který se vám hodí nejvíce. Domluvíme spolu čas a místo.
  4. Hned poté Vám pošlu naši Objednávku, kterou – pokud budete chtít – vyplníte a podepíšete. Je v ní datum, zadání, kontakty i stornopoplatky. Po oboustranném potvrzení Objednávky je termín Váš. Dáváte nám tím velkou důvěru, které si nesmírně vážíme a bereme to jako impulz u Vás předat maximální zážitek, na který se bude vzpomínat roky.

Pokud plánujete oslavu, rozlučku, svatbu nebo třeba oslavu narozenin v dalším roce, jen prosím dejte vědět. Rád si Váš termín teď poznačím a v únoru dalšího roku spolu doladíme detaily.

Otázky a odpovědi

Liší se ceny rok od roku?

Jen neradi ceny zvyšujeme, ale pokud stoupají ceny surovin, může se to stát. Na začátku roku se odrazíme z cen surovin, známe daňovou zátěž a tušíme ceny pohonných hmot. Proto vypisujeme ceny po Novém roce.

Můžu si předběžně nebo nezávazně zarezervovat termín?

Předběžnou rezervaci vám rádi zapíšeme do představení Balíčků na rodinné události (leden/únor v daném roce). Pak potřebujeme nějakou vůli z vaší strany, že akce proběhne – je tedy nutná jednoduchá objednávka, ve které je místo, čas, zadání a souhlas se stornopoplatkem.

Pokud stát vyhlásí opatření, které nám znemožní zrealizovat oslavu, platí se storno?

Ano. Pokud máte tuto obavu, pak prosím nepodepisujte objednávku a vyčkejte na čitelnější období.

Ptejte se, pište, volejte!

Bc. Jakub Orel 🦅 barman skupiny Barmani Zlín / tel.: +420 775 031 185 / e-mail: kuba@barmanizlin.cz / www.barmanizlin.cz